Культура

Гройсман на Вінниччині заявив, що на проект «Малі міста - великі враження» виділять 50 мільйонів

8 червня 2018, 16:44

 8 червня прем'єр-міністр Володимир Гройсман перебуває з робочою поїздкою у м. Тульчин Вінницької області. Глава Уряду взяв участь в конференції «Культура та креативні індустрії - як основа розумної стратегії розвитку малої території», під час якої заявив, що наступного року на проект «Малі міста - великі враження» виділять 50 млн. гривень.

«Будівництво і реконструкція - це добре, але не потрібно забувати про культуру. Збереження пам'яток дуже важливо. Ми недооцінюємо економічну роль мистецтва.

Розвиток українського кіно розпочався в минулому році. Ми виділили один мільярд гривень на українські стрічки», - зазначив прем’єр.

Під час виступу міністра культури Євгена Нищука, який розповідав про реалізацію в Тульчині проекту «Леонтович Арт-квартал», Володимир Гройсман заявив, що в наступному році на проект «Малі міста - великі враження» передбачать 50 мільйонів.

«Цього року ми мали тільки 5 мільйонів і змогли втілити в життя 8 ідей. Хоча отримали близько 150 заявок», - сказав Є.Нищук.

«Ми фінансуємо ідею, а область - інфраструктуру під час її реалізації», - наголосив В.Гройсман.

Як відомо, такі проекти, це не лише розвиток культури, а й туристична привабливість та покращення інфраструктури малих міст.

Вiнниця.info

 

Теги: Вінниччина культура 
Матеріали по темі