Місто

Гройсман розпочав конкуренцію із Порошенком за прихильність дітлахів Вінниці

13 травня 2011, 16:48

У 2011 році виконавчий комітет Вінницької міської ради планує встановити 6 дитячих та спортивних майданчиків по місту.

Про це під час п’ятничного об’їзду містом повідомив мер Вінниці Володимир Гройсман.

"Таких територій по місту, де цього року будуть встановлені майданчики буде шість. Там де це потрібно майданчики будуть розподілені на дві частини – одна із розважальна для дітей, інша – із спортивними тренажерами для дорослих", - зазначив він.

Гройсман додав, що перший дитячий майданчик завершують облаштовувати на проспекті Коцюбинського між пам’ятником письменникові та торгівельним комплектом "Петрополь", другий буде встановлено на території 29-ой школи по вулиці Київській, третій – на центральному міському стадіоні "Локомотив", четвертий – біля 20-ї школи по вулиці Блюхера на Вінницьких Хуторах, п’ятий - по проспекту Юності у дворі будинку №51 та шостий - у Центральному парку культури та відпочинку.

"Вартість устаткування та обладнання одного майданчика становить близько 200-240 тисяч гривень. Загалом на облаштування цих майданчиків у 2011 році ми передбачили 1 мільйон гривень", - додав Гройсман.

Нагадаємо, що раніше обладнанням дитячих майданчиків займалась кондитерська корпорація Roshen, яка встановила 6 таких майданчиків у Вінниці та понад 700 по всій Україні.

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі