Влада

Гройсман розповів, чи повернеться у крісло мера Вінниці

16 травня 2015, 16:00

 16 травня під час святкування Дня Європи у Вінниці голова Верховної Ради України Володимир Гройсман розповів, що повертися у крісло мера не планує. Він спокійний за Вінницю під керівництвом Моргунова. За словами посадовця, робота у Києві – це, як мобілізація, якої потребувала вся країна.

«Я б ніколи в житті не дозволив собі піти з Вінниці, ніколи, якби я не відчував гостроту моменту в країні. Якби я не відчував те, чому навчила мене Вінниця і вінничани має бути дуже ефективно використано на ефективному рівні. Я би ніколи не рушив з Вінниці, оскільки я Вінницю люблю, це є частина мене і сьогодні. Я спокійний, що сьогодні Вінниця у надійних руках Сергія Анатолійовича Моргунова. Я знаю, що у Вінниці команда буде працювати по тим стандартам, які ми запроваджували і для мене це є аргументом.

Це мобілізація, ти маєш іти працювати», - сказав він.

Гройсман також розкрив секрет, що посади міністрів йому пропонували ще з 2007 року.

«Я відмовлявся, бо розумів, що нікому не потрібна децентралізація, європейська модель управління, нікому не потрібна демократія. Сьогодні я вважаю, що цей момент є, його треба використати. Я розумію, що є дуже багато людей, які не прихильники децентралізації, але ми маємо зламати цю ситуацію і дати права людям і громадам», - зауважив голова ВРУ.

ВИННИЦА.info

Теги: Гройсман 
Матеріали по темі