Економіка

Гройсман сказав, чому одним областям, серед яких Вінниччина, додали грошей на ремонт доріг, в інших – забрали

13 вересня 2018, 09:22

В 2018 році на ремонти доріг в Україні було виділено 47 млрд грн, в 2019 році на будівництво доріг планують виділити кошти в сумі 56 млрд грн. На місцеві дороги виділено цьогоріч 11 млрд грн, в наступному році виділять 17 млрд грн на місцеві дороги. 

Про це під час засідання Кабміну 12 вересня повідомив Прем’єр-міністр В. Гройсман.

Він також прокоментував рішення Уряду про перерозподіл коштів на ремонт доріг між областями. Як відомо, на минулому тижні прийнято рішення щодо перерозподілу коштів, передбачених окремими бюджетними програмами. Зокрема, у Вінницькій області збільшено видатки на 231,92 млн гривень.

«На минулому засіданні Уряду Мінінфраструктури внесло пропозиції про попередній перерозподіл фінансових ресурсів з тих областей, де не використані ресурси, де не проведені тендери. Уряд розглянув, ми направили це на доопрацювання для того, щоб по кожній області визначитися. І сьогодні нам хтось ще намагається дорікати, що ми у когось щось забрали. Ніхто ні у кого нічого не забирав. Якщо кошти в одній області не будуть використані, то за пропозицією Укравтодору вони можуть бути використані в іншій області, можливо, на ту саму дорогу. Але використані, а не пропадуть просто на рахунках, і люди будуть їздити далі по розбитих дорогах. Так не буде. Тому я закликаю до відповідальності», - сказав В. Гройсман.

Раніше Вiнниця.info повідомляла, що у Вінницькій області триває ремонт дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, яка є частиною міжнародного транспортного коридору Go Highway. Протяжність траси на Вінниччині, яку запланували відремонтувати – 185 кілометрів. В серпні роботи тривали на чотирьох ділянках: перед с. Вороновиця, за містом Немирів, за Гайсином (до межі з Черкаською областю) та біля с. Садове в Літинському районі.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дороги Уряд кошти 
Матеріали по темі