Місто

Гройсман відправив на Євро-2012 подарунок від Вінниці

13 червня 2012, 10:58

Вінницька міська рада минулого тижня ухвалила рішення про безоплатну передачу у комунальну власність Львова двох відремонтованих чеських трамваїв.

11 червня до столиці Галиччини, яка приймає матчі фінальної частини Євро-2012  з футболу, був відправлений перший з двох трамвайних вагонів під №209.

У трамвайному депо, перед відправкою до Львова, чеським трамваям марки КТ4 SU зробили капітальний ремонт.

Доставку трамваїв до Львова здійснюється за допомогою автоплатформи й 12 червня перший вагон вже приїхав у Львів. Планується, що другий трамвай буде відправлений сьогодні, 13 червня.

Тож у львів’ян і футбольних фанів, що приїхали на матчі Євро-212 є шанс покататися вінницькими трамваями по галицьких вулицях.

Нагадаємо, що 7 травня представники Швейцарського бюро співробітництва в Україні спільно із керівництвом міста та комунального підприємства «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління» офіційно оголосили про завершення проекту «Цюріхські трамваї для Вінниці».

Проект, який тривав понад п’ять років, передбачав технічну та фінансову допомогу Уряду Швейцарії з постачання до обласного центру трамваїв з м. Цюріх. Завдяки цьому Вінниця майже повністю оновила свій трамвайний парк, отримавши від швейцарської сторони 116 трамваїв, а також запчастини та обладнання для їх експлуатації.

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Фото з сайту «Вінницький трамвай»

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі