Суспільство

Гройсман відвідав швейну фабрику у Вінниці: жінкам подарував квіти

7 березня 2017, 13:41

 7 березня прем'єр-міністр Укрaїни Володимир Гройсмaн розпочaв робочу поїздку до Вінниці. У її рaмкaх глaвa Уряду ознaйомився із роботою швейної фaбрики ПAТ «Володaркa». Посадовець привітав колектив з прийдешнім святом, наголосивши на позитивній тенденції розвитку легкої промисловості.

«Сьогодні маємо дуже гарні новини у легкій промисловості: потреба у вашій продукції зростає. Це означає, що таких підприємств в Україні буде більше. Вони будуть формувати нашу серйозну міць у легкій промисловості», - зазначив він.

Прем'єр-міністр нагадав, що Уряд у 2017 році запустив низку програм, що дають можливість «більше оновлювати обладнання, витрачати на це менше грошей». Також було удвічі підвищено мінімальну заробітну плату в Україні, що є першим кроком у підвищенні якості життя громадян.

Уряд продовжить вживати кроки для забезпечення стабільності ситуації.

«Дехто нам заважає зсередини і ззовні, але іншого виходу у нас немає, як досягати успіху», - сказав він.

Глава Уряду поспілкувався із трудовим колективом фабрики та привітав жінок із прийдешнім святом 8 Березня.

«І чоловіки, і усе людство має схилятися перед вами за все, що ви робите у цьому світі. Ви важко працюєте, але завжди все те, що ви робите, приносить лише благо, - зауважив Володимир Гройсман. - Я хочу побажати вам напередодні 8 Березня, щоб ви були щасливими, щоб у ваших родинах було благополуччя, щоб негаразди обходили вас стороною і щоб ваші очі та посмішка приносили у наш світ тільки позитив. Це можуть робити лише ви, жінки. Добра, здоров'я та щастя! Свято жінок має бути 365 днів на рік».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Гройсман 
Матеріали по темі