Влада

Гройсман водив віце-прем’єра Колеснікова у Вінницьке трамвайне депо. ФОТОрепортаж

14 січня 2011, 18:35

Вінниця готова «поділитися» зайвими трамваями з іншими містами України.

Про такі наміри Віце-прем’єр-міністру-міністру інфраструктури Борису Колеснікову під час візиту до Вінниці заявив керівник комунального підприємства «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління» Володимир Бугайчук.

Вінниці Віце-прем’єр-міністр України-Міністр інфраструктури Борис Колесників ознайомився з роботою комунального підприємства «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління» та оглянув його ремонтну базу.

На підставі меморандуму про співпрацю від швейцарського Цюриха Вінниця отримала 104 трамвайних вагонів. Щоденно ж на маршрути виходить 60 одиниць. У зв’язку з цим зайві трамваї Вінницьке ТТУ готове запропонувати іншим містам. Як повідомив начальник підприємства, 50 трамваїв чеського виробництва «Татра» готові продати уже сьогодні.

"Один вагон коштує 200 тис. грн.. Разом з тим, Вінницьке ТТУ єдине в Україні проводить модернізацію трамвайних вагонів, зменшуючи енергозатратність та збільшуючи їх надійність", - зазначає Володимир Бугайчук.

Комфортнішим після оновлення стає і пасажирський салон. Відтак модернізований трамвай з гарантією 10 років, за експертною оцінкою, коштує 1,2 млн. грн., а придбання нового трамваю обійдеться не менше, як 1,5 млн. євро, що майже у 14 рази дорожче, ніж запропонований Вінницьким ТТУ. Наразі вінницькими чеськими трамваями окрім Львова цікавляться Житомир, Кривий Ріг та Євпаторія.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі