Місто

Гройсман з Моргуновим у Вінниці відкрили «Вишеньку»

15 жовтня 2015, 12:13

 Школу мистецтв «Вишенька», яку збудували у колишньому адміністративному приміщенні заводу «Маяк», урочисто відкрили 15 жовтня за участі голови Верховної Ради Володимира Гройсмана та в.о. Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

Відтепер біля 600 вихованців «Вишеньки», будуть займатися в новому приміщенні по вул. Порика, 28-Б. Адже раніше дітлахи навчались в частині приміщення 73-го дитсадка та на Космонавтів, 39.

«Хочу привітати всіх що сьогодні маємо такий важливий об’єкт. Багато років ми йшли до цього. З 2002 року школа мистецтв «Вишенька» ютилась в частині дитячого садочку. Сьогодні можемо сказати що в цьому районі міста є повноцінна школа мистецтв, тут є багато дітей, які зможуть розвивати свої таланти. Друге – звільниться дитячий садочок, це теж дуже добре. Фактично цим проектом вирішено два завдання», - зазначив В. Гройсман, та додав, що він жив у цьому районі і в дитинстві хотів би мати таку школу. Але створення сучасних спортивних та навчальних закладів триває не лише на Вишеньці, а в різних мікрорайонах міста. Наразі проводитимуть реконструкцію СКА на Фрунзе.

У «Вишеньці» дітей навчають вокалу, грі на музичних інструментах та інше, загалом біля двадцяти напрямків. Свої таланти сьогодні діти продемонстрували гостям. Гра на акордеоні, фортепіано та вокал справді на високому рівні.

Як відомо, вінницька мерія придбала недобудоване приміщення за 14 мільйонів під школу мистецтв. Щодо подальшої реалізації таких амбітних об’єктів, то вона можлива завдяки фінансовій децентралізації, яка дає надходження додаткових коштів.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: школа урочистості відкриття 
Матеріали по темі