Влада

Гройсман звільнив керівника Держгеокадастру. Діяльність територіального управління на Вінниччині - «під контролем»

25 жовтня 2017, 12:52

 Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив про звільнення керівника Держгеокадастру України та звернувся до членів Уряду з вимогою провести перевірки роботи підконтрольних їм структур в регіонах України і ухвалити відповідні кадрові рішення в разі підтвердження фактів зловживань. Причина – тиск на бізнес.

Про це він повідомив під час засідання Уряду 25 жовтня.

«Я вимагаю від Міністрів, колеги, в кожного з вас є підконтрольні структури, і ці структури звучать як ті що заважають швидко і якісно робити свою справу бізнесу. Ми говорили про Держгеокадастр, говорили про Укртрансбезпеку, говорили про інспекцію з праці. Замість того щоб займатись питаннями детінізації, вони невідомо чим займаються – ходять «доять бізнес». Екологи, до яких сьогодні є питання в бізнесу…», - зазначив прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман сказав, що керівник Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олег Цвях перший, але не останній звільнений високопосадовець.

«Керівник Держгеогеокадастру це перший, але не останній. Тому закликаю всіх, щоб серйозно віднеслись до питання, які я сьогодні поставив.

На сайті Урядового порталу зазначено, що Прем’єр міністр дав доручення Мінагрополітики сформувати групи по перевірці роботи територіальних органів Держгеокадастру і (в разі необхідності) відсторонити всіх керівників на місцях.

Як відомо начальником Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області є Юрій Козак.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: влада кадри 
Матеріали по темі