Влада

Губернатор Вінниччини готує чиновників до початку купального сезону

18 квітня 2011, 13:44

Голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига доручив мобілізувати зусилля усіх відповідальних служб з метою попередження надзвичайних подій на водоймах області.

Про це повідомляє помічник голови облдержадміністрації - Ірина Кравченко.

Сьогодні на нараді з заступниками, голова облдержадміністрації наголосив на необхідності впорядкування водойм області та місць для купання на предмет їхньої безпеки для людей. Особливу увагу Микола Джига доручив приділити місцям масового відпочинку населення.

У зв’язку з потеплінням жителі області місцем свого відпочинку обирають не тільки обладнані для цього пляжі, а і непристосовані береги водойм. Голова облдержадміністрації вимагає посилити роз’яснювальну роботу серед населення, а особливо серед дітей, щодо дотримання правил особистої безпеки на водних об’єктах у весняно-літній період.

«Здоров’я і життя людей – це пріоритет з пріоритетів. Ми не можемо дозволити собі втрачати людей в нещасних випадках. А це переважно молоді продуктивні люди. Треба зробити все, аби максимально попередити ситуації, пов’язані з утопленнями. Відповідальності з влади і відповідних служб ніхто не знімав», - підкреслив Микола Джига.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі