Події

Хазяйновиті вінничани небезпечні знахідки несуть додому

21 червня 2011, 12:20

На Вінниччині працівники правоохоронних органів вилучили у двох чоловіків небезпечні вибухові знахідки, які ті зберігали у власних домівках.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області.

Днями до чергової частини Замостянського райвідділу міліції надійшла інформація про те, що 24-річний вінничанин у своєму помешканні зберігає гранату.

За вказаною адресою негайно прибули вибухотехніки та працівники МНС. В кімнаті під шафою вони виявили предмет зовні схожий на осколочну гранату типу «Ф-1». Як повідомив 24-річний господар квартири, гранату він знайшов кілька днів тому на пляжі «Хімік». Навіщо чоловік приніс небезпечний предмет додому, який міг у будь-яку мить вибухнути, він пояснити не зміг. Міліція вжила усіх необхідних заходів для безпеки мешканців двох будинків - вони були терміново евакуйовані.

Виявлену гранату працівники МНС вивезли на безпечну відстань за місто, де експерти-вибухотехніки її знищили. Як з’ясувалось, у вибуховому предметі був відсутній заряд.

В цей же час до Немирівського райвідділу міліції надійшло повідомлення від жителів села Ковалівка про те, що у домогосподарстві їхнього односельця знаходиться снаряд часів Великої Вітчизняної війни, який він знайшов у виритому котловані. Про це їм розповів сам власник небезпечної знахідки.

Одразу за вказаною адресою прибули працівники міліції, які на подвір’ї у купі металобрухту виявили снаряд за зовнішніми ознаками схожий на протитанкову міну часів Великої Вітчизняної війни.

Зі слів 39-річного чоловіка, міну він знайшов ще у травні місяці, коли повертався з риболовлі. Йдучи по розритій трактором дорозі, у котловані він помітив металевий предмет. Розгорнувши руками землю, чоловік зрозумів, що знайшов міну. Незважаючи на небезпеку, чоловік все ж таки вирішив забрати її додому.

Під час обстеження знахідки експертами було встановлено, що виявлений снаряд виявився не бойовим.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі