Суспільство

«Хочу в штаб-квартиру НАТО»: вінничани можуть отримати путівку в головний офіс Альянсу

20 квітня 2017, 13:26

20 квітня у Вінниці відбулися публічні обговорення в рамках проекту «НАТО Радіомарафон». Студентів місцевих вузів закликали стати учасниками цікавої вікторини, в якій можна виграти поїздку до голосного офісу Північноатлантичного альянсу. Для цього потрібно лише правильно відповісти на запитання в радіоефірі і не сказати «Алло».

Про це розповів директор Фундації з прав людини Євген Фомін.

«На хвилях «Нашого радіо» ми в ігровій формі задаємо радіослухачам запитання про НАТО і про країни, які до нього входять. Кожної п’ятниці з 15 до 16 години. Вікторина розпочалася 24 березня і триватиме 11 тижнів.

В 11-ій програмі директор центру по інформації документації НАТО Барабора Маронкова вибере один конверт. У конвертах немає імен, тільки мобільні телефони всіх півфіналістів попередніх ігор. У прямому ефірі ведучий зателефонує за обраному конкурсанту. Якщо людина піднімає слухавку і говорить «Алло», то програє. Ми хочемо почути тільки одну фразу: «Хочу в штаб-квартиру НАТО». І ця людина зразу ж отримує можливість поїхати у штаб-квартиру НАТО в Брюсселі. Закликаємо вінницьку молодь стати учасниками гри, бо, насправді, в офіс Альянсу так просто не потріпиш», - зазначає Є.Фомін.

У свою чергу Барбора Маронкова окреслила слухачам основні напрямки діяльності НАТО.

«НАТО має багато міфів і стереотипів. Це велика міжнародна організація, яка займається політичними і військовими питаннями. Військові операції завжди сприймаються негативно. Це доволі складна структура, тому що ми одночасно і політичні, і військові. До складу Північноатлантичного альянсу входить 28 членів. Будь-яке рішення, що приймає НАТО, приймається всіма членами організації. Всі члени-союзники НАТО мають рівну вагу в прийняття рішень і це один голос» - додала директор центру по інформації документації НАТО.

Студенти мали можливість поспілкуватися із спікерами про діяльність НАТО. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: конкурс 
Матеріали по темі