Суспільство

Голос Уолтера: як готуються до виборів в США американці, які живуть на Вінниччині. Фото

22 вересня 2020, 16:06

22 вересня у Жмеринці до голосування на виборах у США максимально підготувався американець Уолтер Орр Слотт. 75-річний чоловік десять років тому оселився на Вінниччині. За рік після цього одружився на місцевій жительці Любові Шадрухіній.

«Уолтер через Інтернет отримав анкету, чи, правильніше назвати – витяг під голосування. Заповнив його. Вибори у США заплановані на 3 листопада. Але до цього часу маємо встигнути надіслати до США бланк, як офіційний лист. Тому я спеціально їду завтра до Вінниці, аби відправити його (лист - ред.) через міжнародну пошту. Пересилка обійдеться приблизно у дві тисячі гривень», - розповідає Вiнниця.info Любов.

Це вже другі президентські вибори, у яких американець голосує на Вінниччині.

«Я голосую поштою за виборчим бюлетенем, наданим місцем, де я востаннє жив у штаті Техас. Бюлетень подається як за президента, так і за американських сенаторів і представників США у Вашингтоні, округ Колумбія. Американці також мають можливість голосувати за вибір суддів, які мають юрисдикцію», - каже Вiнниця.info Уолтер.

Дружина Уолтера підкреслює, американці дуже відповідальні. Волевиявлення для них принципова позиція.

«На жаль, чоловік отримав інвалідність. Через тромбофілію, це така спадкова хвороба, довелося ампутувати ногу. Два роки тому була складна операція в Америці. Стан Уолтера не дозволить летіти на Батьківщину та проголосувати особисто. В інакшому б випадку, якби він почував себе абсолютно здоровим, він би ні секунди не вагався, і вирушив на вибори. Ще раз наголошу, американці дуже відповідальні », - зауважує Любов.

Уолтер Орр Скотт морський піхотинець. Пропрацював медиком на морському флоті США. На Вінниччині приєднався до волонтерського руху допомоги бійцям АТО/ООС.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниччина голосування США 
Матеріали по темі