Влада

Голова Верховної Ради повідомив, коли відбудуться місцеві вибори

21 листопада 2019, 12:24

Дмитро Разумков, під час своєї робочої поїздки до Запоріжжя, повідомив, що місцеві вибори в Україні пройдуть восени 2020 року.

«Якщо ми говоримо в цілому про вибори, то вони відбудуться після того, як закінчиться реформа децентралізації – це перше. Друге – після того, як буде ухвалено так званий Виборчий кодекс. Якщо ми говоримо про те, коли вони пройдуть, то це стовідсотково 2020 рік, швидше за все, осінь. Але не виключаю той факт, що на окремих територіях вибори можуть бути і раніше», – сказав голова Верховної Ради.

Він додав, що в партії незадоволені багатьма представниками на місцях. За його словами, більша частина органів влади працює неефективно та не відповідає тим викликам, які стоять перед державою.

Концепцію змін до законодавства про місцеві вибори вже презентували на засіданні парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Концепцію готувала робоча група, до складу якої увійшли представники Мін’юсту, асоціацій органів місцевого самоврядування, народні депутати, експерти з питань виборчого законодавства.

За розрахунками робочої групи зміни до законодавства про місцеві вибори мають прийматися народними депутатами в лютому 2020 року.

Після цього можна буде затверджувати новий адміністративно-територіальний устрій на рівні громад і районів і на його основі приймати закон про місцеві вибори.

Нагадаємо, Керівник Офісу президента Андрій Богдан, заявляв, що місцеві вибори доречно проводити після завершення реформи децентралізації.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вибори ВРУ 
Матеріали по темі