Економіка

Голова Вінницької ОДА бере участь у форумі, на який завтра приїде президент Білорусі Лукашенко

3 жовтня 2019, 17:23

3 жовтня у Житомирі розпочав свою роботу Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь. Його учасником став голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський та директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко.

«Метою заходу є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні», - повідомляють на сторінці департаменту.

Під час зустрічі очільник області обговорив з головою Вітебського обласного виконавчого комітету Республіки Білорусь Миколою Шерстньовим умови підписання угоди між Вінницькою обласною державною адміністрацією України та Вітебським обласним виконавчим комітетом Республіки Білорусь про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Зокрема, сторони визначили шляхи реалізації активізованої угоди, що спрямована на розвиток різних сфер життєдіяльності регіону та буде підписана вже завтра під час проведення другого дня форуму, який пройде за участі Президентів України та Республіки Білорусь. Долучаться до участі у завтрашньому заході і представники громадської організації «Вінницький Бізнес Клуб» учасники якого – керівники провідних підприємств Вінниччини.

Також Владислав Скальський відвідав виставку великогабаритної техніки, декоративно-прикладного мистецтва та ярмарок продукції українського та білоруського виробника, яка організована Торгово-промисловою палатою України.

Вінниця.info

Теги: ОДА призначення Владислав Скальський 
Матеріали по темі