Влада

Голова Вінницької ОДА Владислав Скальський визначив свої три першочергові кроки на посаді

25 вересня 2019, 16:15

Новопризначений голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський розповів, які напрямки стануть пріоритетними для розвитку регіону, а також визначив головні завдання на найближчий час.

Про це повідомляють на сайті ОДА.

З-поміж першочергових кроків на посаді керівника області Владислав Скальський назвав такі:

  • входження області в опалювальний сезон,
  • забезпечення призначення та виплати субсидій,
  • заходи з покращення дорожньої інфраструктури.

Він також наголосив, що ті досягнення, які вже успішно себе зарекомендували на рівні обласного центру, необхідно масштабувати на рівні області.

Голова облдержадміністрації повідомив, що, за поточною інформацією НАК «Нафтогаз України», Вінницька область – одна із тих небагатьох областей, де найнижча заборгованість за спожитий газ, зокрема, той, який спожито на початку 2019 року.

«На прикладі власного бізнес-досвіду, скажу: перше, що інвестор робить перед тим, як розпочати діяльність на певній території –це будує дорогу. Бо без дороги все інше втрачає сенс. Це ще один дуже важливий фокус моєї уваги на цій посаді», – підкреслив Владислав Скальський.

Посадовець наголосив, що питання забезпечення безпеки та захисту громадян є не менш важливим. Правоохоронні структури мають гарантувати виконання прав та свобод людей, а контролюючі – остаточно перейти на сервісні функції.

«Для нас мають бути визначальними традиційні принципи європейської спільноти – верховенство права, демократичні цінності, захист прав людини. Ми маємо забезпечувати виконання цих принципів на території, на якій працюємо і за яку відповідаємо. Від кожного з нас залежить те, як Україна виглядатиме в міжнародному контексті, і якою вона буде зсередини», – зауважив Владислав Скальський.

За його словами, необхідно зберегти нерозривність започаткованих раніше проектів, які зараз знаходяться в активній фазі реалізації – це реформа охорони здоров’я і реформа освіти.

«Вінниччина – один із лідерів за темпами економічного зростання. Це один із найактивніших агропромислових регіонів України. Це унікальний за географічним розташуванням регіон, де потрібно розвивати туризм як найшвидший спосіб конвертації грошей в економіку. Саме економічний напрямок я бачу лейтмотивом своєї діяльності», – зазначив керівник регіону.

Керівник регіону підкреслив, що прерогативою розвитку Вінниччини має стати агро-ІТ-індустрія: «Вінниччина як лідер аграрного розвитку має значні перспективи стати центром агро-ІТ. За цими технологіями майбутнє. Це моя мрія. І я буду намагатися її реалізувати».

Нагадаємо, що 9 вересня у Вінниці представили нового голову обласної державної адміністрації. Ним став Владислав Скальський. Раніше чиновник працював заступником вінницького міського голови.

Читайте також: Новий голова Вінницької ОДА Владислав Скальський дав інтерв’ю: «По п’ятницях буду на роботу їздити велосипедом». Фото

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: ОДА призначення Владислав Скальський 
Матеріали по темі