Місто

Головна ялинка Вінниці обійдеться у мільйон: для неї куплять 321 дерево та іграшки у формі шишок

26 листопада 2019, 11:09

Цього року у Вінниці знову встановлять живу новорічну ялинку. Розташують її традиційно у Центральному парку культури та відпочинку. Для того, щоб змонтувати «зелену красуню», використають 321 дерево, висотою від одного до 8 метрів. Їх розмістять у металевий каркас.

Ялинки поставить КП «Вінницязеленбуд». Згідно тендеру, їх вартість становить майже 196 тисяч гривень. Привезуть дерева із Хмельницької області.

Монтажем металевої конструкції для міської новорічної ялинки займеться «Вінницька транспортна компанія», за що отримає 114 тисяч гривень.

Для головної вінницької ялинки придбають нові іграшки. На прикраси витратять 142,6 тисячі гривень. Це будуть декоративні шишки, розміром 60 сантиметрів. На дерево розмістять 150 таких елементів.

«Вінницязеленбуд» також отримає ще 177,8 тисяч гривень за перевезення іграшок та ялинок до Центрального парку і парку «Дружби народів». Ще 197,6 тисяч гривень виділять комунальному підприємству на послуги з декоративного оздоблення ялинок у центрі на та Вишеньці.

Вінницька міська рада придбає нову огорожу, яку встановлять навколо ялинки. Обійдеться вона бюджету у 98,8 тисяч гривень. Монтуватиме паркан ФОП Токар Алла Володимирівна, за що отримає 141,9 тисяч гривень.

Загалом цьогоріч на головну новорічну ялинку та ялинку у парку «Дружби народів» витратять більше одного мільйона гривень.

Традиційно головна ялинка міста запалює святкові вогні 19 грудня, у День Святого Миколая.

Раніше вінничани підписували петицію, щоб головна ялинка міста була штучною. Нагадаємо, що у мікрорайоні Тяжилів посадили живу 4-метрову ялинку.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ялинка Новий рік 
Матеріали по темі