Місто

«Головного юриста» Вінницької мерії звільнили

9 вересня 2019, 13:34

3 вересня Вінницький міський голова підписав розпорядження Про звільнення Бочевара Р.П.

«Звільнити Бочевара Романа Павловича, директора департаменту правової політики та якості міської ради із займаної посади 05 вересня 2019 року, за угодою сторін…», - зазначено в документі, оприлюдненому на сайті міськради.

На посаді директора департаменту Роман Бочевар був з 2017 року.

Відповідно до поданої перед звільненням декларації на сайті НАЗК, родина екс-посадовця мерії, з нерухомості має у власності земельну ділянку в Одеській області, квартиру в Одесі та будинок в Києві.

Для довідки.

Основними завданнями департаменту правової політики та якості є:

  • Реалізація державної правової політики та організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів Вінницькою міською радою, виконавчими органами міської ради, їх керівниками та посадовими особами під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов'язків.
  • Захист інтересів територіальної громади, Вінницької міської ради, міського голови та виконавчого комітету в судах та інших органах під час розгляду правових питань і спорів.
  • Забезпечення взаємодії міської ради, міського голови та виконавчого комітету з правоохоронними органами України.
  • Впровадження і постійне вдосконалення системи управління якістю та протидії корупційним загрозам, згідно з вимогами європейської норми EN ISO 9001:2008, а також із вимогами чинного законодавства України.
  • Аналітичне та інформаційно-довідкове забезпечення діяльності міської ради, міського голови та виконавчих органів міської ради.

Вінниця.info

Теги: міська рада кадрові рішення 
Матеріали по темі