Культура

Головний культурний бренд Вінниччини – представили створений логотип мелодії «Щедрик». Відео

12 травня 2020, 12:41

12 травня департамент культури Вінницької обласної державної адміністрації представив ще один бренд регіону – мелодію «Щедрик» та створений логотип. Над його розробкою працювали протягом кількох місяців.

«Враховуючи всесвітню славу твору М.Леонтовича, в логотипі поєднано символи, які асоціюються з «Щедриком» як в Україні, так і за кордоном: ластівка і сонце, дзвоники і нотний стан, і, звичайно ж, перші чотири ноти твору, за якими «Щедрик» впізнають в усьому світі! Різноманіття кольорів і супровідних змістів створюють логотипу широке варіативне коло не змінюючи суті, він може трансформуватись як в афішу, так і в мурал, в поліграфічний продукт і в сувенірну продукцію. Таке функціональне багатство робить його універсальним.

Наш «Щедрик» лунає в усьому світі, вражає кожного і резонує із мільйонами сердець.

«Щедрик» об’єднує країни і континенти, але варто пам’ятати, що «Щедрик», як і його автор Микола Леонтович, народились тут, на Вінниччині, і ввібрали в себе все багатство музичної палітри рідного краю. «Щедрик - мелодія Вінниччини», відтепер це лунатиме всюди!», - повідомляють на сторінці Вінницької ОДА у «Фейсбук».

Вінниця.info

Теги: Щедрик бренд ОДА 
Матеріали по темі