Місто

«Гордість українського автопрому». Раритетний «Запорожець» перетворили у пожежне авто і поставили в центрі Вінниці. Фото

16 вересня 2019, 17:27

У Вінниці з’явилася ще одна локація для цікавих фото. Біля музею моделей транспорту поставили оригінальний автомобіль пожежників, основою для якого став «Запорожець» 1964-го року випуску.

«Ми створили його спеціально до Дня міста. Вийшла репліка на пожежну машину. Це мій власний автомобіль такого ж року народження, як і я.

Правда, спочатку вагалися: хотіли перетворити «Запорожець» на жучка божу корівку, але перемогла ідея з пожежною машиною. Всі надписи погоджували з керівництвом рятувальників, вони зрозуміли суть задуму і не були проти.

Це ж гордість українського автопрому», - розповів Вінниця.info директор музею, колекціонер Олександр Вдовиченко.

Сьогодні вночі вандали зняли з автомобіля одну фару. Олександру знадобилося докласти чимало зусиль, щоб віднайти аналогічну оригінальну деталь.

«Прошу, щоб вінничани не ламали нічого. Це ж старий автомобіль, до якого практично неможливо знайти запчастини. Мені пощастило, бо така ж машина є у мого друга. От в нього і випросив фару. Зараз вже все на місці», - зазначає директор музею.

Рік тому біля музею розмістили раритетний «Ягуар XJ6». Його перенесли на Соборну з площі «Ліверпуль».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: музей авто  
Матеріали по темі