Місто

Готель «Південний Буг» у Вінниці хоче купити компанія з Хмельницького. Фото

5 лютого 2019, 10:00

Готель «Південний Буг», який міська рада виставила на аукціон, схоже, отримає нового власника. Нещодавно відбулися торги, під час яких визначили переможця. Ним стало товариство з обмеженою відповідальністю «АГРО ДЕЛЬТА ПЛЮС».

Прокупець зaпропонувaв нa 338 тисяч більше від стaртової ціни лотa, a сaме – 34 мільйони 130 тисяч гривень. ТОВ зaреєстровaно у Хмельницькому. Основним видом діяльності зaзнaчaється купівля тa продaж нерухомості, a тaкож – будівельні роботи, монтaж водовідведення й опaлення, торгівля деревиною, будмaтеріaлaми, продaж зернa тa aвтомобілів.

Ще одним претендентом на майновий комплекс було приватне підприємство «КОРПОРАЦІЯ МАКСИМУМ».

Переможець торгів очікує на підписання договору.

Нагадаємо, що Вінницька міськрада виставила умови продажу цілісного майнового комплексу готельного комплексу «Південний Буг»

Вінницька міська рада зобов'язується здійснити продаж Об’єкту та укласти договір купівлі - продажу на наступних умовах:

Передати Покупцю земельну ділянку, на якій розташований Об‘єкт:

  • в користування на умовах оренди (зі зміною її цільового призначення) – на період проектування та реконструкції Об‘єкту, в тримісячний строк з моменту реєстрації за Покупцем права приватної власності на Об‘єкт;
  • у власність шляхом викупу – після введення в експлуатацію завершеного будівництвом Об‘єкту. Забезпечити надання Покупцю передпроектних концептуальних рішень (реалізація проекту «Вінницька миля»), необхідних для обґрунтування реконструкції (технікоекономічних показників) Об’єкту.

Забезпечити видачу уповноваженим виконавчим органом міської ради Покупцю технічних умов на здійснення комплексного благоустрою прилеглої території після реєстрації за останнім права приватної власності на Об‘єкт, але не пізніше ніж за 14 (чотирнадцять) робочих днів до прийняття рішення про передачу Покупцю в користування відповідної земельної ділянки.

Забезпечити видачу уповноваженим виконавчим органом містобудування та архітектури Покупцю містобудівних умов та обмежень – вихідних даних на проектування реконструкції Об‘єкту в місячний строк з моменту подачі Покупцем необхідних документів.

Покупець зобов‘язується здійснити купівлю Об‘єкту та укласти договір купівлі - продажу на наступних умовах:

Здійснити купівлю Об‘єкту та укласти договір купівлі - продажу.

Вчинити всі дії, необхідні для нотаріального посвідчення договору купівлі - продажу та зареєструвати його

Забезпечити збереження виду діяльності Об‘єкту – діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування.

Укласти з попереднім користувачем Об‘єкту протягом 30 днів з моменту підписання договору купівлі - продажу окремий правочин про врегулювання відносин щодо майна останнього.

Надати документи, необхідні для прийняття органом місцевого самоврядування рішення про передачу земельної ділянки, на якій розташований Об‘єкт.

Надати в тримісячний строк з моменту реєстрації права користування відповідною земельною ділянкою на розгляд уповноваженого виконавчого органу містобудування та архітектури містобудівний розрахунок реконструкції Об‘єкту, розроблений з врахуванням передпроектних концептуальних рішень (реалізація проекту «Вінницька миля»).

Отримати дозвільні документи та розпочати будівельні роботи на Об‘єкті в шестимісячний термін з моменту отримання містобудівних умов та обмежень – вихідних даних на проектування реконструкції Об‘єкту.

Завершити реконструкцію та ввести в експлуатацію Об‘єкт протягом двох років з моменту отримання дозвільних документів на виконання будівельних робіт.

Забезпечити на період здійснення проектування та реконструкції Об‘єкту збереження існуючої на момент укладання договору купівлі - продажу кількості робочих місць, створених для обслуговування Об‘єкту – 36 одиниць, та збільшення їх кількості до 72 одиниць протягом шести місяців функціонування реконструйованого Об‘єкту.

Укласти колективний договір з трудовим колективом та працевлаштувати осіб (за бажанням останніх), вивільнених попереднім користувачем Об‘єкту.

Не допустити звільнення працівників приватизованого Об‘єкту з ініціативи нового власника (Покупця) чи уповноваженої ним особи

Забезпечити на період здійснення проектування та реконструкції Об‘єкту виплату особам, що перебувають у трудових відносинах з новим власником (Покупцем) чи уповноваженою ним особою, заробітної плати на рівні, не нижчому від мінімальної.

Встановити після введення Об‘єкту в експлуатацію рівень середньої заробітної плати для осіб, що перебуватимуть в трудових відносинах з Покупцем або уповноваженою ним особою, не нижче середньої заробітної плати по м. Вінниці за відповідний період.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вінниця аукціон Південний Буг  
Матеріали по темі