Культура

Грандіозний Operafest Tulchyn розпочався концертом і українсько-німецькою прем’єрою. Фото

7 червня 2019, 20:49

7 червня на території легендарного Палацу Потоцьких розпочав роботу Grand Operafest Tulchyn. Це програма для дорослих глядачів, якій передував дводенний дитячий фестиваль. Велика сцена, глядацька зала під відкритим небом, яскраві декорації та вишуканий «Подільський Версаль» зустрічали гостей свята.

Вечірня програма стартувала грандіозним концертом «Гала-опери». Виконали найкращі арії з легендарних опер «Богема», «Лакме», «Казки Гофмана», «Тоска», «Самсон і Даліла», «Адріана Лекуврер», «Сільська честь», «Мертве місто» та «Легка кавалерія».

На вінничан та гостей Поділля очікувала прем’єра всесвітньовідомої ораторії Роберта Шумана «Рай і Пері». Її солістами стали зірки німецької опери Стефі Леманн та Мартін Латтку. Спільно з Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії та Академічним галицьким хором вони представили фантастичну історію кохання Пері, яка за перською міфологією, є чарівною істотою в образі прекрасної крилатої жінки, котра оберігає людей від злих духів… Диригував - заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп.

На території пам’ятки архітектури також працює наметове містечко, місця, де можна придбати напої та їжу. Поставили вбиральні.

Повну програму Operafest Tulchyn дивіться ТУТ.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Operafest Tulchy фестиваль  
Матеріали по темі