Культура

«Хресні» вінницького «ТіКу» «Ляпіс Трубєцкой» будили «Сігет»

14 серпня 2010, 16:22

Виступом популярного білоруського гурту «Ляпіса Трубєцкого», що у далекому 2006 році вивели на велику сцену популярний вінницький гурт «ТіК», розпочався третій день найбільшого у Європі музичного фестивалю «Sziget», що проходить у столиці Угорщині Будапешті за підтримки офіційного партнера – міжнародного бренду «Nemiroff».

Виступ білорусів був як будильник для відвідувачів «Сігету»

Підтримати «Ляпіса Трубєцкого», які виступали на головній сцені фестивалю прийшла чимала аудиторія гостей. Саме завдяки виступу білорусів. стало нарешті зрозуміло, що цей фестиваль користується популярність не тільки серед європейської молоді, а й на Україні також – серед кількатисячного натовпу меломанів майоріло принаймні 5-6 українських прапорів.

«Ляпісам» виступати у такому форматі було не надто легко. По-перше, їх виступ припав на «ранковий» для фестивалю час - о третій годині дня, адже більшість його учасників після великого гуляння, яке завершується, як правило ближче до світанку, ще сплять, а по-друге, репертуар білоруського гурту не зовсім фестивального формату й відрізняється сатиричністю текстів пісень, що не дуже зрозуміло тому, хто не знає російської, білоруської чи української мови. Проте, виступ «Ляпіса Трубєцкого» вдався «на ура», адже розігріті після нього глядачі мали веселий та бадьорий настрій.

Правильне споживання горілки від Nemiroff – треба закусити
або хлібом із салом, або огірком в меді

А для того, щоб у гостей «Сігету» не боліла голова після бурхливої фестивальної ночі, кращі бармени з України, Польщі та Угорщини навчали їх правильному споживанню горілки від міжнародного бренду Nemiroff. Це коли стопка горілки закусюється канапкою із салом, або огірком в меді. Це настільки сподобалося відвідувачам «Немирівського» майданчика, що після показу до барної стійки утворилась чимала черга.

А щоб гостям, що прийшли до майданчика «Nemiroff» не було нудно, вони мали змогу розважитись під музику спеціально запрошеного ді-джея, спостерігаючи, як бармени готуються до свого конкурсу, жонглюючи пляшками та шейк ерами посеред гостей.

Американські Papa Roach зібрали більшість підлітків фестивалю

Продовжували музичну програму на головній сцені після виступу «Ляпіса Трубєцкого» американська рок-група «Papa Roach». Експресивна музика та епатажність вокаліста групи зібрала чималу аудиторію навколо сцени. Правда були це переважно підлітки та молодь віком до 20 років, які там верещали, що біля сцени здавалося, що у американських рокерів щось не так із музичною апаратурою.

Проте, основне життя фестивалю вирувало не тільки біля головної сцени, до доречі у цей день виступили також популярні британський «Mika» та американський «Thirty Seconds to Mars», а й на інших музичних майданчиках, а також у численних барах, кафе та майданчиках по всьому фестивальному острові.

Окрім того, бармени від Nemiroff після заходу сонця знову демонстрували глядачам свою майстерність у вправах із пляшками та шейк ерами, додавши до цього трішечки вогню.

Українські «Антитіла» запалювали на сцені MTV

Завершувалася музична програма цього дня, вірніше ніч виступом українського гурту «Антитіла» на сцені MTV. Правда майбутнім українським поп-зіркам було непереливки, адже за півгодини до їх виступу на фестивалі різко почалася змінюватися погода. Подув шалений вітер, який іноді ламав легкі конструкції фестивальних майданчиків, а потім розпочалася гроза, яка намочила й підтопила все що можна.

Проте підтримати своїх зібралась чимала група українських глядачів, які так запально танцювали й раділи виступу «Антитіл», що могли легко переплюнути запал кількатисячного натовпу прихильників тих же американських рокерів «Papa Roach».

Першу частину репортажу з фестивалю «Sziget» можна прочитати та побачити тут.

 

 


 

 


 

 

 

  

   


 
 

 
 

 

 

 


   

 

 


 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 
 

 

 


   


 

 

 

 

 

  

 


 
 

Юрій Басюк, ВИННИЦА.info

 

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі