Місто

Громадські слухання, де обговорять будівництво мосту у Вінниці, перенесли на місяць

28 лютого 2019, 12:04

У Вінниці на місяць перенесли громадські слухання, які мали відбутись 1 березня, щодо будівництва нового мосту, який з’єднає Замостя й Тяжилів.

Про це йдеться в оголошенні Вінницької міської ради.

У зв'язку з виникненням додаткової потреби в доопрацюванні містобудівної документації: «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка», громадське обговорення з зазначеного питання, продовжується на 1 місяць.

Дата, час та місце проведення зазначених громадських слухань будуть повідомлені завчасно відповідно до вимог Положення про громадські слухання в місті Вінниці»», - зазначено в повідомленні міськради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування Вінницької міської ради в робочі дні (з 16 до 17 години, к. 20).

Раніше ми писали, що фахівці працюють над розробленням проектної документації. Довжина переправи складатиме понад півкілометра.

«Щоб потрапити на Тяжилів, можна їхати тільки через Брацлавську. Ідея цього проекту була закладена ще у 2007 році в генеральному плані. Від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка, через залізничні колії, запроектували вантовий міст. Довжина його майже 550 метрів.

Нам необхідно завершити проектування, зробити детальний план території, вирішити всі юридичні питання, пов’язані із земельними ділянками. А далі ми вже будемо шукати відповідний ресурс для самого будівництва.

Процес цей достатньо довгий», - розповідав під час сесії міськради мер Сергій Моргунов.

5c77b2f0a99c3_original_w859_h569.jpg

5c77b2fb7b8ba_original_w859_h569.jpg

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: громадські слухання міст 
Матеріали по темі