Суспільство

Грибний сезон розпочато: Під Вінницею почали збирати маслюки. Фото

19 травня 2021, 10:30

18 травня вінничанка Світлана зібрала свої перші гриби у цьогорічному сезоні. У вівторок вона приїхала відпочити до села Сосонка, що у 40 кілометрах від Вінниці, знаходиться родинна дача. Будинок стоїть неподалік лісу. Там Світлана і знайшла маслюки.

«Гарненькі та свіженькі грибочки помітила у траві. Їх було небагато, але знахідка стала приємною несподіванкою. Адже, я просто вийшла після дощику подихати свіжим озоном. А тут, одна купка, друга, третя. От, поки з вами говорю, вже поставила на плиту воду. Буду варити грибочки, а потім посмажу. Смачна у нас сьогодні з чоловіком вечеря!», - розповіла Вінниця.info телефоном Світлана.

Зауважимо, збирати гриби на Вінниччині почали ще у квітні. На півдні регіону, неподалік Ямполя та Піщанки збирали рідкісні зморшки.

А 17 грудня Мирослава Марченко з Ямполя назбирала у селі Безводне відро грибів. Каже, що подібне вперше, коли наприкінці грудня готувала для чоловіка лисички, опеньки та лісові гливи.

Напередодні новорічних свят у лісах Вінниччини збирали і трюфелі. Вінничанин Олександр Джига професійний збирач трюфелів, вже нам розповідав, що елітні гриби ростуть у лісах Вінниччини. Найбільше у Ямпільського та Тульчинського району. Й зауважував, що в лісах області Бургундські трюфеля та готує з них «Олів’є» за рецептом 1897 року.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина грибний сезон маслюки трюфелі зморшки 
Матеріали по темі