Суспільство

Гривня з філіжанки кави: у Вінниці розпочали акцію на підтримку важкохворого 3-річного Сашка. Фото

24 квітня 2019, 16:26

З 24 квітня у Вінниці стартувала акція на підтримку важкохворого трирічного Сашка Басюка. Одна з місцевих мереж кав’ярень пропонує своїм клієнтам придбати філіжанку кави, одна гривня з продажу якої піде на лікування хлопчика.

«До Дня захисту дітей, який відзначають 1 червня, наш колектив вирішив організувати акцію на підтримку дитини. Звернулися до волонтерів, які опікуються хворими малюками. Ми колись з ними збирали гроші для дитинки, яка, слава Богу, вижила. Нині попросили, аби нам порадили, кому на сьогодні потрібно найбільше допомоги. Волонтери сказали, що допомога потрібна саме Сашку», - розповідає Вiнниця.info організатор акції Алла Каплун.

Алла зв’язалася з родиною малюка. Як з’ясувалося, у нього діагноз – В-лінійний гострий лімфобластний лейкоз (рак крові). Виявили так званий «хромосомний злам» - генетичний збій з транслокацією хромосом. З 11 січня і по сьогоднішній день триває курс хіміотерапії.

«Я поспілкувалася з батьком Юрієм. Він розповів, що у нього є ще четверо дітей. Від був у зоні АТО. Надав всі документи, які свідчать про хворобу молодшого сина. Сашко у сім’ї найменший. Сказав, що на сьогодні зібрали 35 тисяч доларів, а загалом треба не менше 90 тисяч доларів. Тому наша акція довгострокова. Буде тривати не один день. А близько двох місяців. Якщо треба, ми її продовжимо », - продовжує Алла.

Редакція Вiнниця.info також зв’язалася з батьком. Юрій повідомив, що Сашко нині почав отримувати другий протокол хіміотерапії.

«Нас чекає і готова прийняти на лікування клініка в Ізраїлі (Тель-Авів), але потрібна 100% передоплата – 90 тисяч доларів (в цю суму входить повний курс лікування)», - зауважив він.

Взяти участь в акції на підтримку Сашка може будь-хто. Для цього варто придбати філіжанку кави або інші напої у мережі кав’ярень «Дім кави» та «Coffeelaktika». Відповідні оголошення є на барних стійках.

Для тих, хто бажає окремо допомогти родині, реквізити такі:

Басюк Юрій Петрович (батько)

Приватбанк:

4149 6293 9716 5085 UAH
5168 7422 0124 7826 EUR

Monobank:
5375 4141 0021 1225 UAH

Paypal:
ybasyuk@gmail.com

Вiнниця.info

Теги: Вінниця кава гривня допомога хвороба 
Матеріали по темі