Політика

Хто змагатиметься за посаду мера Вінниці

2 жовтня 2015, 12:53

 1 жовтня Вінницька міська виборча комісія зареєструвала кандидатів на посаду вінницького міського голови. Вчорашня реєстрація кандидатів затягнулась в часі, завершивши свою роботу майже о 2 годині ночі 2 жовтня. Тож, станом на 2 жовтня маємо зареєстрованих кандидатів на посаду Вінницького міського голови. Серед 11 кандидатів в мери, двоє самовисуванців та дев’ятеро висунуті політичними партіями.

З усіх кандидатів вінничани знайомі з діяльністю не багатьох. Когось знають за результативну роботу, когось просто в обличчя, дехто запам’ятався скандалами, а деякі - взагалі невідомі городянам. 

Від Громадського об’єднання «Народний контроль» - 47-річний Володимир Воловодюк, Голова ГО «Вінницький козацький полк І. Богуна», власник підприємства зі збору вторинної сировини «Подільська січ», є власником місцевого ЗМІ: ГО «Медіа Центр «Власно».

 

Від Радикальної партії Олега Ляшка – 37-річний Борис Максимчук – директор спортклубу «Максимус». Одружений, має трьох дітей. Вінничани пам’ятають скандальну історію з начальником УМВС В. Русиним за спортзал. Останнім часом  «засвітився» у сутичках під Радою 31 серпня, внаслідок чого загинули четверо людей.

 

Від партії «Вінницька Європейська Стратегія» - 47-річний Сергій Моргунов. Працює секретарем Вінницької міської ради, виконує обов’язки міського голови. Як відомо, в 2006, коли Володимир Гройсман став мером, запропонував С. Моргунова на посаду секретаря міськради. Майже дві каденції вони працювали в одній команді. Останні півтора роки Сергій Моргунов є в.о. міського голови і продовжує роботу в напрямку розвитку міста, Володимир Гройсман заявляє про підтримку С. Моргунова. Одружений, має доньку.

 

Від «Європейської партії» – 29-річний Олександр Жамба. З листопада 2014 по квітень 2015 року – позаштатний радник голови Вінницької ОДА з інноваційно-інвестиційної діяльності (призначений А. Олійником). Станом на сьогодні, місце роботи не вказано (безробітний). Проживає в м. Тульчин. Неодружений.

 

Від «Партії пенсіонерів України» - 53-річний Віктор Малиновський. Відомий вінничанам як бізнесмен та організатор мітингів пенсіонерів біля Вінницької міськради. Також ще з 2011 року судився з міськрадою за тарифи. В 2015 році ВААС «поставив крапку» в судах з ЖЕО: колегія Вінницького апеляційного адміністративного суду залишила без задоволення апеляційну скаргу Віктора Малиновського щодо визнання ряду рішень виконкому Вінницької міської ради незаконними що стосується діяльності ЖЕО.

 

Від «Опозиційного блоку» - 39-річний Юрій Кучерук. Із листопада 2014 по сьогодні тимчасово непрацюючий. Є депутатом Вінницької районної ради. Одружений.

 

Від ВО «Свобода» - 46-річний Олексій Фурман – очільник обласної організації партії «Свобода», колишній депутат Верховної Ради. Засновник ТзОВ ВКФ «Козак+», де і працював на посаді директора до лютого 2014 р. Одружений, має сина. На Вінниччині після подій 6 грудня, з штурмом ОДА Олексія Фурмана почали називати «народним губернотором», після чого Олексій Юрійович повідомляв що на зборах майдану ЗМІ неправильно інтерпретували його слова. Також «засвітився» у сутичках під ВР під час подій 31 серпня, коли загинули четверо нацгвардійців.

 

Від ВО «Батьківщина» - 45-річна Людмила Щербаківська. З 2012 року є головою Вінницької обласної організація партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», депутат обласної ради. Працювала заступником губернатора А. Олійника з соціально-гуманітарних питань. Тоді після призначення на посаду, в ЗМІ з’явилась інформація, донька Людмили Михайлівни разом із її зятем стали чиновниками в Жмеринці.

 

Від партії «Укроп» - 48-річний Іван Клим'юк. Відомо лише, що з 2010 року по теперішній час веде незалежну адвокатську діяльність, проживає в м. Вінниці.

 

Від «УНА-УНСО» – 46-річний Сергій Чумак - керівник Вінницької обласної організації УНА-УНСО. Відомо, що очолював «Правий сектор» у Вінниці. Була історія з його викраденням.

 

Самовисуванці:

40-річний Олександр Білошкурський. Працює директором адвокатсько-консалтингової компанії «Технології бізнесу і права», правозахисник. Є віце-президентом Федерації теквандо у Вінницькій області.

 

27-річний Сергій Попович. - з 2007 року З 2013 року по теперішній час військовослужбовець, офіцер. Є діючим арбітром по футболу. Одружений.

 

Відмовлено у реєстрації трьом само висуванцям: Валерію Степанюку, Івану Надольному (екс-начальнику реєстраційної служби) та Олегу Китасюку.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі