Культура

Художники з різних міст малюють історичний центр Вінниці. Фото

8 червня 2018, 11:59

 Нещодавно у Вінниці стартував Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник/The best artist 2018». Його проводять вдруге. У місто над Бугом приїхали 20 митців з України, Вірменії, Грузії, Таджикистану, Киргизстану, Китаю, Узбекистану та Росії. Усі вони до 14 червня створюватимуть картини з пейзажами та визначними пам’ятками.

8 червня, вранці, у центрі міста працює одразу три художники.

Людмила Коваль розповідає, що приїхала з Одеси. Дівчина вперше буре участь у такому заході. Сьогодні створює полотно з урбаністичними пейзажами Соборної.

«Вчора ми були в Печері. Дуже гарні мотиви, величезне каміння, скелі. У Вінниці вже малювала біля мосту. Сьогодні буде четверта картина.

Відкриваю для себе Вінницю зовсім з інших ракурсів. Коли ти просто гуляєш містом, то дивишся на нього як турист. А коли ходиш з пензлем і фарбами, то помічаєш колорит, будівлі, дрібниці», - говорить дівчина.

Михайло також одесит. Зізнається, що у Вінниці вперше, однак історичний центр міста вже припав йому до душі. У художника вже три готових полотна.

«У нас в планах також відвідати фестиваль опери у Тульчині. Але пізніше буде видно, чи ми туди встигнемо», - розповідає журналісту Вiнниця.info.

Антон Ковач малює Вежу.

«Організатори запросили мене на Міжнародний планер, щоб писати ваші відомі місця. Мені дуже подобається місто. За три години намалюю Вежу. Уже маю дві картини з Південного Бугу», - зазначає чоловік.

Фінал пленеру і нагородження відбудеться 14 червня.

Вiнниця.info

Теги: художники 
Матеріали по темі