Суспільство

Ідея «турецької» відпустки для вінничан: Турунч - райський куточок на узбережжі Егейського моря

10 липня 2017, 09:45

 На початку літа редакція Вінниця.info розпочала серію публікацій про Туреччину. Сьогодні розповімо про райський куточок – Турунч, який знаходиться на узбережжі живописної бухти в 20 кілометрах від популярного в українців Мармарису. Це чудове місце з прекрасними пляжами для родинного відпочинку. На узбережжі чорний пісок, а на морі не буває шторму, так як місцевість огорнута горами, на схилах яких ростуть сосни.

Менеджер готелю «Turunc Resort» Гульнара, яка зустрічала вінничан, розповідає, що Турунч обирають для відпочинку переважно європейці, а цього року почали приїздити з України.

«70 відсотків відпочиваючих з - Європи. Це Голландія, Бельгія, Англія… З минулого рок ми почали працювати з країнами СНД. Зараз в нас багато гостей з України.

До нас приїздять на оздоровлення люди, які мають проблеми з органами дихання. Тут ростуть голландські сосни. В світі вони є лише в двох місцях у Голландії та Турунчі. Тому у нас зовсім інше повітря. Люди відпочивають від міської метушні. Турунч - тихе, спокійне місце, де лунає спів пташок, є ліс та окрема територія готелю з власною бухтою. Пляжі мають кришталево-чисту воду і відмічені європейською відзнакою «Синій прапор», - говорить Гульнара.

Щодо самого готелю «Turunc Resort», де зустрічала вінничан Гульнара, він розмішений на великій території, яка «потопає» в квітах, є кілька басейнів та аквапарк з дитячими гірками. Там смачна кухня та 380 комфортних номерів. «Родзинкою» можна назвати власну бухту та грот, через який можна пройти до відкритого моря, де ходять яхти. А сам готель має нагороду «Зелений ключ».

Серед «екстремальних» розваг біля Турунча популярний дайвінг, на який приїздять яхтами з Мармарису та інших навколишніх курортних містечок. Адже лише тут можна побачити унікальні підводні печери.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про Даламан до якого здійснюються рейси з Вінницького аеропорту та публікували матеріал про відпочинок в містечку Олюденіз, який називають «Раєм, дарованим Богом».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: море 
Матеріали по темі