Місто

Ігри, селфі та можливість посидіти за кермом копівського "Пріусу". У дворі вінницької багатоповерхівки поліцейські влаштували інтерактив з дітьми. Фото

1 серпня 2019, 11:59

Патрульні поліцейські Вінниці стали ще ближчими до населення. Від серпня будуть навідуються до дворів багатоповерхівок міста з інтерактивними зустрічами для дітей та їх батьків. В останній день липня копи завітали до дитячого майданчика між вулицями Київська та Грибоєдова. Для двох десятків хлопчаків та дівчат провели ігрові майстеркласи по вивченню правил дорожнього руху та правопорядку.

«Головна мета проекту – привернути увагу людей до того, аби вони нас не боялися, а навпаки допомагали. Бувають моменти, коли бачать якесь правопорушення, але не знають, як правильно поділитися з нами тією інформацією. Дуже часто дітей лякають поліцією. Типу: «будеш себе погано поводити, ми тебе в поліцію здамо». Зрозуміло, якою тоді буде рівень довіри до нас? І частіше за все, коли загубилася дитина, замість того, щоб підійти до правоохоронця, вона навпаки ховається», - розповідає Вінниця.infoОлена Загорійчук, капрал з Управління Патрульної поліції у Вінницькій області.

Під час пілотної зустрічі, яку назвали «Безпечний двір – безпечна країна», дітям провели кілька розважально-пізнавальних конкурсів. У вигляді ігри пояснили правила дорожнього руху.

«Нині триває період шкільних канікул. Поки батьки на роботі, діти здебільшого представлені самі собі. Аби на майбутнє уникнути аварійних ситуацій, ми у веселій формі пояснили, як правильно себе поводити. Що категорично заборонено робити», - продовжує Загорійчук.

Діти були вражені нестандартним підходом поліцейських. Замість того, аби повчати їх, навпаки запропонували приміряти на собі каски та бронежилети, посидіти за кермом поліцейського автомобіля та зробити з копами селфі.

«Початковий етап нашого проекту. Ми знайомилися з дітками. По плану організація конкурсів та ігор не лише для них, а й для їх батьків. Коли у конкурсі зможуть взяти участь вся родина. Під час наших візитів, також будемо проводити консультації з дорослими по різним питанням. Як діяти у тій, чи іншій ситуації», - зауважила капрал.

Нараз формується графік дружніх візитів поліцейських по різним мікрорайонам Вінниці.

Вінниця.info

Теги: Вінниця діти поліцейські інтерактив 
Матеріали по темі