Культура

Індія у центрі Вінниці. Фоторепортаж з яскравого та колоритного ярмарку

2 серпня 2018, 15:05

 2 серпня Вінниці в торгово-промисловій палаті «Експоцентр» вперше відкрилася національна виставка-ярмарок «Індійське літо». В приміщені одразу відчувається запах аромопаличок, дерева, парфумів, натуральних аромомасел…

Вінничанам пропонують великий асортимент біжутерії з натурального каміння. Її вартість коливається від 100 гривень. Саме тут і вишиковується найбільша черга. Значну частину виставки займають національні вбрання – сарі. Також є ковдри, натуральна тканина, взуття. Жіночі шалі з шовку та шифону пропонують від 30 до 200 гривень.

Привертають увагу меблі ручної роботи. Тут є і скрині, і столи, і стільці, і шафи, і комоди. Зроблені вони в індійському стилі. Великий вибір сувенірної продукції, від ручок та блокнотів до елітних ваз та статуеток. Найчастіше на них можна побачити зображення слона. Також продають косметику, чай, спеції, хну.

Організатор виставки Атуль Капур розповів Вiнниця.info, що привезли усю продукцію прямісінько з Індії.

«У Вінниці ми вперше, всі товари ми привезли з Індії. Є багато ручної роботи. Ми привезли меблі, які виконані в національному стилі, це ручна робота з дерева. Є меблі з дуже старих дерев, яким понад 100-150 років», - розповів організатор.

Виставка у Вінниці триватиме до 12 липня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info

Теги: виставка ярмарок індія 
Матеріали по темі