Суспільство

Інфаркт і пневмонія: в Жмеринці лікарі борються за життя пацієнтки, в якої підозра на коронавірус

10 квітня 2020, 09:22

В центральній Жмеринській районній лікарні двоє людей з підозрою на коронавірус. Одна з пацієнток в критичному стані.

Про це ввечері 9 квітня медики повідомили в місцевому Телеграм-каналі.

«Один з пацієнтів поступив до реанімаційного відділення з гострим інфарктом міокарду. Під час огляду та діагностики виявлено також двобічну пневмонію.

Відповідно протоколу, пацієнтці було проведено експрес-тест на COVID-19, який показав слабопозитивний результат. Пацієнтці відразу ж був набраний біологічний матеріал для проведення ПЛР-тесту та відправлений в обласну вірусологічну лабораторію. Стан пацієнтки важкий», - зазначено в повідомленні.

Медики повідомляють, що лікарі, які надавали медичну допомогу пацієнтці, знаходяться на ізоляції в центральній районній лікарні, чекаючи результатів тесту пацієнтки на COVID-19.

Опублікували і фото захисного одягу, в якому надають медичну допомогу пацієнтам з підозрою на коронавірус. До речі, комбінезони, для лікарів пошили в Браїлові на місцевій фабриці, закупивши спеціальну тканину.

Нагадаємо, в Жмеринській центральній районній лікарні народжувала жінка, у якої 27 березня підтвердили COVID-19. Після пологів та перебування в медзакладі, повторні тести на коронавірус були негативні. Мама і малюк здоровий. Їх виписали 4 квітня.

Станом на 11.00 годину 9 квітня на території Вінницької області зареєстровано 217 підозр на COVID-19. У 102 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 8 дітей.

Вінниця.info, фото з телеграм-каналу

Теги: жмеринка коронавірус 
Матеріали по темі