Суспільство

Іноземці навчатимуть вінничан в дитячих таборах

14 квітня 2016, 16:04

 У Вінницькі області в дитячих таборах дітей навчатимуть іноземної мови англомовні волонтери та іноземці.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

На нараді спеціалістів органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад про основні організаційні заходи органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад щодо організованого відпочинку та оздоровлення дітей влітку доповіла перший заступник директора Департаменту освіти і науки Олена Чорна.

 Цьогоріч влітку Вінницька область очікує волонтерів, які працюватимуть в літніх мовних таборах. За словами проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» Олени Герасімової, іноземці допоможуть українським дітям швидше оволодіти розмовною англійською, покращити мовлення, подолати психологічний мовний бар’єр та сприятимуть полегшенню комунікації англійською в подальшому.

 Дворічним досвідом роботи англомовного табору поділилася вчитель англійської мови спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради Юлія Сич. Цей табір особливий своїм більнгвальним середовищем – тобто всі написи, вказівки викладачів і тренерів дублюються англійською мовою. Роботу в ньому забезпечують вчителі англійської мови, студенти-практиканти факультету іноземних мов, українські волонтери, які були в Сполучених Штатах Америки та володіють розмовною англійською.

ВИННИЦА.info

Теги: волонтери мова 
Матеріали по темі