Суспільство

Інспектори Держпраці на Вінниччині за тиждень «виписали» штрафів на 704 тис. гривень

13 лютого 2017, 12:15

 Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня розглянуто 11 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 704 тис. гривень.

Про це 13 лютого повідомляє управління Держпраці у Вінницькій області.

Проведено 20 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання, під час яких виявлено ряд порушень законодавчих та нормативно-правових актів. Зокрема:

ПрАТ «Турбівський каоліновий завод» (Липовецький район), порушення: ст.ст. 115, 116, 117 КЗпПУ, ст.34 ЗУ «Про оплату праці» (заборгованість із виплати заробітної плати перед працівниками за грудень 2017р. (26190,45 грн.) та невиплачена з/п за січень 2017р. (19280 грн.), порушуються строки виплати зарплати за весь час щорічної відпустки, порушуються строки виплати розрахункових коштів перед звільненими працівниками, не виплачується середній заробіток за час затримки розрахунку із звільненими по день фактичного розрахунку).

Директору підприємства внесений припис про усунення виявлених порушень закону та складений протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.41 КУпАП;

ПП «Колісніченко» (Літинський район), порушення: ст. 115 КЗпПУ (заробітна плата працівникам виплачується один раз на місяць та порушуються строки виплати зарплати за весь час щорічної відпустки).

Директору приватного підприємства внесений припис про усунення виявлених порушень закону та складений протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.41 КУпАП;

КП «Уланівська аптека №94», порушення: ст. ст. 32, 57, 97 КЗпПУ (керівником одноосібно зменшено посадові оклади працівникам, письмово за 2-а місяці не попереджено працівників про зміни в оплаті праці, відсутній режим роботи працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу).

Завідуючому аптекою внесений припис про усунення виявлених порушень закону та складений протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.41 КУпАП.

Як відомо, за порушення строків виплати заробітної плати штраф складає 9600 гривень, якщо заборгованість більше 1 місяця.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: робота штраф 
Матеріали по темі