Суспільство

Ірина Борзова: на лікарні Жмеринки, Бару, Тиврова і Літина виділено 10 млн гривень для закупівлі медичного обладнання

31 липня 2020, 10:44

В липні Постановою Кабміну на Вінницьку область було виділено 50,1 млн гривень державної субвенції на соціально-економічний розвиток. З цієї суми 10 млн гривень направлено на закупівлю медичного обладнання в Жмеринську, Барську, Літинську, Тиврівську центральні районні лікарні та 20 млн гривень – для закупівлі лінійного прискорювача в Подільський центр онкології.

Про це повідомила народна депутатка з фракції Слуга Народу Ірина Борзова.

«В нас ремонтували вулиці, робили освітлення, ставили лавочки і майданчики, але за медицину в районах часто «забували». В результаті маємо проблеми – в районних лікарнях немає сучасного обладнання щоб рятувати життя. Тому субвенцію на «соцеконом», яку мені, як народному депутату вдалось залучити з державного бюджету, буде направлено на потреби медицини в 14 окрузі. Це 10 мільйонів гривень», - зазначає Ірина Борзова.

Барська центральна районна лікарня купить цифрову рентгенівську систему на 3 робочі місця (тендер вже оголосили) та завершить ремонт інфекційного відділення.

Жмеринська ЦРЛ закупить 3 апарати штучної вентиляції легень, 2 монітори пацієнта, 2 пульсоксиметра, ларингоскоп, 2 шприцевих дозатори, 2 відсмоктувача електричних та набір для важкої інтубації. Тобто, обладнання для порятунку життя, коли пацієнт в критичному стані.

Літинська центральна районна лікарня придбає 1 апарат штучної вентиляції легень для дітей, 1 апарат штучної вентиляції легень для дорослих, шприцевий дозатор, 2 монітори пацієнта, 2 пульсоксиметри портативні, 1 пульсоксиметр та 4 кисневих концентратори.

Тиврівська центральна районна лікарня закупить дитячий апарат штучної вентиляції легень, 2 монітори пацієнта, кисневий концентратор та насос шприцевий.

«Всі потреби по закупівлі обладнання визначались з головними лікарями та керівниками районних лікарень. Окрім того, на обласний бюджет Вінницької області передано субвенцію в сумі 20113,422 тис грн для придбання медичного лінійного прискорювача в Подільський регіональний центр онкології. Це обладнання необхідне для проведення променевої терапії хворим на рак. Променева доза підводиться виключно на пухлину з мінімальним ураженням здорових тканин», - повідомила народна депутатка.

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: субвенція лікарні медичне обладнання Борзова 
Матеріали по темі