Суспільство

Ірина Борзова звернулась до вінничан: Зараз важливо не дозволити ворогу завоювати наш розум

27 січня 2022, 12:09

Сьогодні більшість українців турбує одне важливе питання – питання безпеки нашої держави та безпеки наших родин. Це закономірно, бо протягом останніх місяців відбувалася така інформаційно-психологічна накачка людей, якої не було з 2014 року.

Народний депутат України, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова звертається до вінничан з проханням не піддаватись на інформаційні провокації та критично мислити.

«Багато хто з вас ставить питання: «Що нам робити?». Відповідь є, і ми всі неодноразово її чули – зберігати спокій і не дозволяти нагнітання паніки. Про це говорив наш Президент і Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський. Сьогодні це – найсильніша відповідь будь-яким планам проти нашої держави, якими б вони не були.

Усі ми неодноразово чули про те, що Росія веде проти нас гібридну війну. Саме зараз ми з вами стикнулися з одним із компонентів такої війни – з інформаційно-психологічною війною. Це коли ворог пересуває війська, демонструє готовність напасти й постійно погрожує. Мета цих дій – зробити так, щоб люди почувалися й поводилися так, ніби на вулиці вже йдуть бойові дії», - говорить Ірина Борзова.

Мета інформаційно-психологічної війни – зробити так, щоб люди побігли скуповувати гречку, сірники та знімати гроші з рахунків у банках. Всім відомо, що будь-який хаос ослаблює державу, економіку та інститути влади, роблячи їх більш вразливим до шантажу й ультиматумів.

«Ми з вами побачили – план агресора не спрацював! Українці демонструють стійкість і прекрасно розуміють, у чому задум ворога. Ваш спокій допомагає нашим військовим, дипломатам і розвідникам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців.

Як народний депутат з Вінницької області, я звертаюсь до органів місцевого самоврядування, представників обласної ради, обласної державної адміністрації, голів громад Вінницької області і депутатів місцевих рад. Усі ми в межах нашої області повинні також зберігати спокій і довірити справу захисту країни професіоналам», - зазначила Ірина Борзова.

Фактично, безпекова ситуація в нашій державі не змінилася. Війна триває вісім років, але останнім часом більшим став тільки ажіотаж навколо таких повідомлень.

«Україна в нас одна. Тому ми не повинні піддаватися інформаційно-психологічним атакам і не допомагати ворогу нагнітати паніку. Тож зараз основне – не дозволити ворогу завоювати наш розум і взяти верх над нашими емоціями. У цьому сьогодні наша головна сила.

Ми з вами єдині. Саме в єдності наша сила. Коли ми єдині – ми непереможні!», - резюмувала народний депутат Ірина Борзова.


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Ірина Борзова 
Матеріали по темі