Культура

Історики показали архівні фото, як виглядала зима у Вінниці сто років тому

23 грудня 2020, 15:14

У Вінниці невдовзі мають відкрити виставку зі світлинами та історіями вінничан про те, як виглядала зима у місті в різні роки. Виставка триватиме у час новорічно-різдвяних свят, а на учасників чекають нагороди.

Центр історії Вінниці опублікував серію фото з сімейного архіву Генрика Ґрохольського. Там показано, як виглядала зима у Вінниці сто років тому.

«Ми додаємо останні штрихи до історії вінницьких зим, публікуємо для вас найцікавіші отримані історії та фото. Щосереди та щосуботи упродовж святкових тижнів ловіть публікації за хештегом #вінницька_зима

Стартуємо з неймовірними зимовими світлинами з сімейного архіву Генрика Ґрохольського. На них – родинні зимові розваги та атмосферні пейзажі засніжених П’ятничан. Катання на санях, полювання, морозні прогулянки – більше 100 років тому саме такими запам’ятались миттєвості вінницької зими», – йдеться у дописі Центру історії Вінниці.


Нагадаємо, на виставку потрібно було надсилати фото та історії на кілька тем:

«Зимові розваги» – сніговики, санки, ковзанка і не тільки – все, що згадується; все, що втрапило у фотооб’єктив.

«Родинне свято» – розповіді про те як відзначали Новий рік та Різдво ваші батьки, бабусі, родичі; що готували, як прикрашали оселю, які фільми/програми переглядали усією сім’єю.

«Фото на згадку» – зимові світлини з головними героями Новорічних свят, та/або на тлі знакових міських споруд, головної міської ялинки, зимові пейзажі улюбленого міста.

Збір спогадів та світлин тривав до 4 грудня. Учасників чекають винагороди.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото Генрика Ґрохольського

Теги: зима фото історія спогади 
Матеріали по темі