Афіша Вінниці

Італійську комедію про гаряче кохання 7 березня у Вінниці презентують кращі українські актори!

16 лютого 2017, 09:17

 Виставу «І тільки смерть розлучить нас» називають однією з найкращих комедійних прем’єр театрального сезону. Захоплююча історія, зірковий акторський склад і абсолютно неочікувані і геніальні повороти сюжету – достоїнств у цього любовного трилера дійсно чимало.

І саме цю виставу вінничани зможуть побачити напередодні головного жіночого свята. Показ пройде 7 березня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського.

– Повна вибухового італійського гумору, яскравих костюмів, оригінальних декорацій та дивовижна своїми поворотами подій, комедія «І тільки смерть розлучить нас» прийдеться до душі всім глядачам! А блискучий акторський склад зоряного тріо: Остапа Ступки, Катерини Кістень і Костянтина Костишина - привнесе особливий шарм у постановку, роблячи вечір, проведений у стінах театру незабутнім! – обіцяють організатори гастролей – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Гостросюжетну комедію у 2 діях за п'єсою знаменитого італійського драматурга Альдо Ніколаї поставив відомий український режисер Валерій Астахов.

Головну героїню грає зірка серіалів «Коли ми вдома», «Слуга народу» і «Родичі» Катерина Кістень. За сюжетом її Єва – це фатальна жінка у повному розумінні цього слова. Розумна, чарівна, жагуча і заповзятлива. Про таку потай мріє кожний чоловік. Красеню Бруно пощастило. Він знайомиться з Євою. Але герой ще не підозрює, що його чекає… Ця штучка проведе бідолаху по всіх колах пекла - через автомобільну аварію і травматологічну клініку, в'язницю і божевільню. Вона увіллється у життя Бруно до мозку кісток. І все… через ретельно спланований проект убивства. Адже у Єви є законний чоловік - стриманий і мудрий Маріо, і він заважає особистому щастю героїв… План убивства стає досконалішим з кожним днем…

Головні чоловічі ролі у виставі грають народний артист України Остап Ступка та відомий театральний актор і зірка серіалів «Ко мне, Мухтар» та «Жіноча інтуїція-2» Костянтин Костишин.

Художній керівник іскрометної антрепризи – народний артист України Євген Паперний, продюсер - Олег Шпанчук.

Всі разом створили справжній театральний шедевр, у якому збалансовано все: тонкий гумор і блискуча гра чудових акторів, непередбачуваний сюжет і жагуча суміш сатири та іронії у кожній репліці та кожному діалозі вистави.

7 березня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського на прем’єрі комедії «І тільки смерть розлучить нас» вінничанам варто готуватися до урагану пристрастей, гарячого, як вогонь, кохання та іскрометного італійського гумору! Нестримний сміх, позитивні емоції і чимало здивувань гарантовані всім!

Квитки на виставу коштують від 150 до 380 гривень.

 Квитки можна придбати на сайті http://bilet.vn.ua, у  касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТЦ «Петроцентр», ТСК «Магігранд» (2 поверх).

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: концерт 
Матеріали по темі