Суспільство

Івано-Франківськ відкриє котельню, IHUB і сортувальну лінію сміття, як у Вінниці

16 червня 2017, 12:15

 16 червня мер Івано-Франківська подивився, як працює сміттєсортувальна станція на полігоні у Стадниці та твердопаливна котельня на Тяжилові. Руслан Марцінків у Вінниці вже другий день. До обласного центру посадовець приїхав з делегацією, аби перейняти кращі напрацювання.

Руслан Марцінків хотів на власні очі побачити, як функціонує сортувальна лінія, адже місто оголосило тендер на придбання такої ж.

«У нас подібні полігони. Ми зараз купуємо сортувальну лінію, проходить тендер. Приїхав подивитися, як воно працює в реальному. Мене також цікавить рекультивація. Навіщо вигадувати велосипед, якщо все гарне можна скопіювати…», - усміхається мер Івано-Франківська.

Під час спілкування посадовців з’ясувалося, що Вінниця та Івано-Франківськ мають чимало спільного. Наприклад, обидва обласних центри працюють в напрямку енергозбереження. На Поділлі одним із успішних проектів є твердопаливна котельня на вулиці Баженова. Івано-Франківськ запускає подібну котельню у вересні.

«Твердопаливна котельня. Ми теж маємо кредит Європейського банку реконструкції і розвитку. У Вінниці Швейцарія дала гроші, а у нас шведи. У нас зараз котельна на стадії введення в експлуатацію, обладнання вже тестується. 1 вересня ми запустимо її на цілий мікрорайон. Тому мені цікаво подивитися, як воно в експлуатації, які є проблеми», - говорить Руслан Марцінків.

Також очільник Івано-Франківська планує подивитися вінницький IHUB.

«У вас IHUB вже працює, а у нас ще на стадії ремонту». Тобто процеси у містах подібні», - додає посадовець. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: міська рада місто Вінниця 
Матеріали по темі