Суспільство

Івасюк розповів Міністру освіти про комплектування шкіл на Вінниччині

22 травня 2017, 10:24

 20 травня до Вінниці з офіційним візитом приїхала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Керівниця відвідала Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та поспілкувалася з освітянами Вінниччини. В ході спілкування обговорювали нагальні для освіти області та країни питання: процес створення об’єднаних територіальних громад, функціонування опорних шкіл та найближчі плани по реорганізації малокомплектних загальноосвітніх шкіл.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Вінницької ОДА.

«Ми закрили більше 100 малокомплектних шкіл, при цьому кількість дітей на індивідуальному навчанні не збільшилася, а навпаки приємно змінилася ситуація з наповнюваністю класів. Ми закупили автобуси і забезпечили підвозом всіх учнів», - зазначив заступник голови – директор Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Міністра також цікавило, як в області здійснюється укомплектування природничих кабінетів: «Державою було виділено субвенцію спеціально на дообладнання природничих кабінетів. Чи маєте в області проблеми з цим?».

«В області існує проблема з закупкою технічного обладнання для кабінетів. Найчастіше їх якість не задовольняє потреби учнів і не відповідає вартості, але ми працюємо над вирішенням цього питання», - зазначив Ігор Івасюк.

Вінниця.info, фото з сайту ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: школи МОН 
Матеріали по темі