Суспільство

Із передової – з любов’ю: постраждалі після вибухів під Калинівкою селяни отримали гостинці від бійців. Фоторепортаж

5 жовтня 2017, 11:34

Вони допомагали бійцям, бійці вирішили допомогти їм. З передової до постраждалих селян калинівської трагедії гостинці передали військові. Місцеві волонтери розвозять їх до тих, хто продуктових наборів потребує найбільше. Як зустрічали неочікувані дарунки люди, бачила  і Вінниця.info

В 80-річної  Рози Максимівни з постраждалої від вибухів Павлівки, сьогодні не очікуванні гості. Волонтери принесли їй гостинці. Їх передали бійці  з передової.

«В хату заходіте! Только осторожно! Ну, здравствуйте!», - запрошує Роза Максимівна.

Старенька пережила страшну ніч. Рятувала від вибухів лежачих сина та чоловіка.  Але, гумору не втрачає. Коли дізнається, від кого подарунки, миттєво серйознішає.

«Ой, Боже, дякую їм! А я ж мала їм щось передати!», - сплескує руками.

Тож із задоволенням роздивляється вміст пакетів. Там: олія, рибні консерви, тушонка, цукор, крупа, мед, повидло.

«Дуже вам велике спасибі! Боже, мій милий!», - плаче.

У сусідній хаті проднабір отримує щасливий Андрій. Він батько новонароджених двійнят. Ті з’явилися на світ 1 жовтня.  Через вибухи дружина народила на тиждень раніше. Хоч трішки не дотягнули по вазі, почуваються з мамою добре у вінницькій лікарні. Їм вже дали імена.

«Богдан і Назар. Трошки був недовіс, але, кушають, кричать, все, як має бути! Емоцій море, тільки дякую! За те, що нас не забувають. Особливо військові!», - каже Андрій.

До Калинівки, Павлівки, Медвідки продуктові набори передали для найбільш соціально незахищених. Переправили до маленького штабу збору гуманітарної допомоги. Тут їх третій день фасують та розвозять людям.

«Роботи дуже багато. Хочемо, щоб у кожний пакет однакова кількість потрапила. Тому на вагах все фасуємо», - пояснює волонтер Катерина Бевзюк.

Харчі волонтерам звезли з передової бійці одного з спецпідрозділів. Хто вони, розголошувати не мають права. Лише зауважують, мають відношення до Калинівського району, адже тут базується їхня частина.  

«Чим багаті, тим і раді. Людям було тяжко, ми дали те, що є», - каже боєць Вячеслав з позивним Янкі.

Загалом бійці передали близько тонни харчів. Сьогодні їх продовжать розфасовувати. Вийде близько 200 пакетів.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: допомога Вінниця бійці Калинівка селяни 
Матеріали по темі