Культура

«Ізоаксіологізми»: у Вінниці відкрили виставку художника Олександра Шиніна. Фото

25 вересня 2019, 17:47

25 вересня у Вінницькому обласному художньому музеї презентували виставку «Ізоаксіологізм Олександра Шиніна».

Назву і вміст виставки офіційно декларують неординарний індивідуальний стиль Олександра Шиніна «ізоаксіологізм», де ІЗО – зображення мистецтв, заздалегідь пов’язаних зі створенням статичних зображень і матеріальних форм, АХІА – цінність, Логіка – міркування. Цей напрямок Шинін придумав сам.

В експозиції представлено понад тридцять полотен, створених автором у 2004-2019 роках. Вільна пластична інтерпретація, своєрідна експресія кольору, ритмів, контрастів, які віддзеркалюють високу художню майстерність митця.

На полотнах, різних за розмірами, зображені люди, тварини та просто пейзажі. Відвідувачі виставки за келехом вина обговорювали картини митця.

Олександр Шинін – відомий художник, мистецтвознавець, педагог, популяризатор мистецтва. Фахову мистецьку освіту здобув у Одеському державному художньому училищі ім. Грекова та Харківському художньо-промисловому інституті монументально-декоративного живопису.

Окремі твори Шиніна зберігаються у Вінницькому обласному художньому музеї та інших державних і приватних зібраннях в Україні та за її межами.


Вінниця.info

Теги: виставка художник 
Матеріали по темі