Суспільство

Кабмін ініціює стягування штрафів з людей, які не носять маски у громадських місцях

2 липня 2020, 14:17

Уряд пропонує запровадити в Україні штрафи за недотримання маскового режиму у громадських місцях. Для фізичних осіб – 170-255 гривень, а для юридичних (власників кафе/магазинів) штрафи складатимуть 3400-5100 гривень. Законопроект мають передати до Верховної Ради.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу в четвер, 2 липня.

«Хотів би повідомити, що вчора на засіданні Уряду був схвалений законопроект, який буде передано до Верховної Ради щодо внесення змін у Кодекс про адміністративні правопорушення. Він регламентує встановлення відповідних штрафів за не носіння масок.

Передбачається як для фізичних осіб – від 170 до 255 гривень. Так і для юридичних осіб – для власників закладів харчування/спортивних закладів/магазинів. Якщо вони не дотримуються встановлених карантинних вимог і не слідкують за дотримання маскового режиму – штраф від 3400 до 5100 гривень. Всі ці дії робляться заради здоров’я наших громадян», – сказав Степанов.

Максим Степанов також додав, що законопроект мають передати до Верховної Ради, але коли це буде – не уточнив.

Нагадаємо, в Україні адаптивний карантин продовжено до кінця липня.

Станом на 11-ту годину 2липня на території Вінницької області в 1895 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 159 дітей. Зареєстровано 30 летальних випадків. Одужало 1250 осіб.

Вінниця.info

Теги: маски захист коронавірус карантин 
Матеріали по темі