Суспільство

Кабмін хоче, щоб усі школи мали швидкісний інтернет, туалети в приміщенні та не менше 15 дітей у класі

22 листопада 2019, 13:48

Кабінет Міністрів України визначив, що в кожній українській школі має бути швидкісний Wi-Fi інтернет не менше 100 Мбіт/с, щонайменше 2 комп’ютерні класи, туалети в приміщенні та не менше 15 дітей у класах.

Про це йдеться в програмі діяльності Уряду, оприлюдненій на сайті Верховної Ради.

«У школах швидкісний Wi-Fi інтернет не менше 100 Мбіт/с. У кожній школі на кожні 300 дітей має бути щонайменше 2 комп'ютерні класи по 15 комп'ютерів у кожному. Туалетні приміщення розташовані в будівлі закладу», – йдеться в стандартах доступності закладів освіти, визначених програмою.

У кожному шкільному класі мають навчатись не менше 15 та не більше 30 учнів.

Має бути забезпечена 100% доступність будівель усіх шкіл, включаючи туалети, для дітей з особливими потребами та доступ для них на кожний поверх. Окрім цього на 7 тисяч дітей у сільській місцевості та на 12 тисяч дітей у місті має бути створений один інклюзивний ресурсний центр.

Також, серед основних пунктів доступності – умова підвезення дітей до шкіл. Дорога має складати не більше 30 хвилин в одну сторону якісним дорожнім покриттям.

Всі без виключення опорні школи та третина міських шкіл повинні мати велике або середнє (40х60 м) футбольне поле з професійним штучним покриттям, професійне легкоатлетичне покриття бігових доріжок, поле для міні-футболу із штучним покриттям, майданчик для баскетболу/волейболу з гумовим покриттям, зону воркаута та освітлення всіх майданчиків.

Вінниця.info

Теги: Кабмін школа комп'ютер інтернет 
Матеріали по темі