Суспільство

Кабмін підкинув бюджетникам 16 гривень до зарплати

22 вересня 2010, 20:27

Кабінет міністрів з жовтня підвищив посадові оклади працівникам бюджетної сфери, оплата праці яких здійснюється на основі Єдиної тарифної сітки розрядів, виходячи з посадового окладу працівника 1 тарифного розряду, з 570 до 586 гривень.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Міністерства праці та соціальної політики.

"Сьогодні своїм рішенням уряд підвищив з 1 жовтня розмір посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС до 586 гривень", - сказано в повідомленні.

Відповідно до нього, Кабмін також передбачив можливості для ліквідації диспропорцій у заробітній платі та диференціацію в оплаті працівників за рахунок встановлення доплат, надбавок і премій, які становлять до 40% фонду оплати праці установ.

Міністр праці та соціальної політики Василь Надрага підкреслив, що таке рішення дасть можливість оптимізувати професійні інтереси, особливо кваліфікованих працівників, і залучати до роботи професійні кадри, які будуть почувати не тільки свою моральну значимість, але й отримувати відповідну фінансову підтримку в державних установах.

В 2010 році мінімальна зарплата встановлена з 1 січня 869 гривень, з 1 квітня - 884 гривні, з 1 липня - 888 гривень, з 1 жовтня - 907 гривень, з 1 грудня - 922 гривні.

 

"Українські Новини"

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі