Суспільство

Кабмін подовжив режим надзвичайної ситуації до 31 грудня

28 жовтня 2020, 15:59

У зв’язку з продовженням терміну дії карантину, в Україні до 31 грудня продовжили режим надзвичайної ситуації.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 28 жовтня.

«У світі та в Україні рівень захворюваності на COVID-19 зростає. Тому ми продовжуємо посилену роботу всіх служб, залучених до запобігання поширенню захворювання. Уряд також продовжить тісну координацію своїх дій із місцевою владою», – написав у своєму Телеграм-каналі прем’єр міністр Денис Шмигаль.

Надзвичайна ситуація – порушення нормальних умов життя і діяльності людей, спричинене аварією, катастрофою, стихійним лихом, епідемією або іншою небезпечною подією.

Що передбачається?

Під час надзвичайної ситуації відбувається посилення роботи служб цивільного захисту населення та загалом всіх відомств, залучених до протидії поширенню COVID-19.

Наприклад, відбувається посилення охорони громадського порядку, санітарно-гігієнічні протиепідемічні заходи. Також на постійній основі проводяться заходи, які передбачають тісну координацію дій центральної та місцевої влади.

Нагадаємо, за даними Вінницької ОДА, станом на ранок 28 жовтня у Вінницькій області виявили 191 випадок захворювання на коронавірус. Зареєстровано 3 летальних випадки. За добу захворіли 12 медичних працівників.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Теги: надзвичайна ситуація карантин коронавірус 
Матеріали по темі