Влада

Кабмін погодив подання Зеленського про призначення нового голови Вінницької ОДА. Фото

21 серпня 2019, 14:29

Президент Володимир Зеленський подав на розгляд Уряду кандидатуру на посаду нового очільника Вінницької облдержадміністрації. Ним може стати Владислав Скальський, який сьогодні працює заступником мера Вінниці.

Відповідний документ оприлюднив у «Фейсбук» віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«…пропонується розглянути проекти Указів Президента України:

Про призначення Скальського Владислава Володимировича головою Вінницької обласної державної адміністрації (у разі розгляду питання щодо звільнення голови Вінницької ОДА Коровія В.В.).

…Про звільнення Коровія Валерія Вікторовича з посади голови Вінницької обласної державної адміністрації (у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України; у разі розгляду питання про призначення Скальського В.В.)», - зазначено у документі.

Разом з тим видання «Інтерфакс-Україна» інформує, що на засіданні Кабміну погодили кандидатуру Скальського на посаду голови Вінницької ОДА. Також проголосували за нових губернаторів Рівненської і Запорізької ОДА.

«Представник президента в Кабміні Андрій Герус: «Погодили всіх трьох», - зазначає видання.

Владислав Скальський

Довідка

Владислав Скальський народився 18 січня 1976 в м. Вінниця.

Навчався, спочатку у ЗОШ №6, потім у ЗОШ №35 м. Вінниця. Після закінчення 11 класів (1993 року) вступив до Вінницького державного технічного університету на факультет будівництва. Здобув у 1998 році фах спеціаліста з теплогазопостачання, вентиляції та охорони повітряного басейну.

У 1997 році почав працювати на посаді менеджера ТОВ «ТК ВінницяЮгторг», яке займалося гуртовим продажем алкогольних напоїв.

В 1999 році перейшов працювати заступником директора з будівництва в ТОВ «Європа» м. Вінниця.

В 2006 році прийнятий на посаду менеджера-стажиста в ТОВ «МЕТРО КЕШ енд КЕРРІ Україна» в м. Київ. Після черги підвищень, у квітні 2007 року став директором торгівельного центру в м. Вінниця.

У липні 2010 року переїхав працювати у Республіку Казахстан, де відповідав за розвиток мережі торгівельних центрів ТОВ «МЕТРО КЕШ анд КЕРРІ Казахстан».

В квітні-травні 2012 року переїхав до Російської Федерації, де почав працювати директором дивізіонів «Південь» та «Сибір» в федеральній мережі гіпермаркетів компанії «Лента».

В квітні 2014 року вирішив повернутись в Україну, де з липня 2014 року - генеральний директор ТОВ «ГПС нерухомість Київ». В січні 2015 року звільнився за власним бажанням.

З квітня по липень 2015 року виконував обов'язки генерального директора ДП «Центр державного земельного кадастру» при Держгеокадастрі України.

З лютого по червень 2016 року - директор КП «Інститут розвитку міст» Вінницької міської Ради.

З 24червня 2016 року призначений на посаду заступника міського голови Вінницької міської ради.

Одружений, має доньку.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ОДА Скальський 
Матеріали по темі