Економіка

Кабмін розподілив 2,3 млн грн на Вінницьку область для компенсацій власникам житла, які прихистили переселенців

9 серпня 2022, 11:59

Кабмін 5 серпня затвердив розпорядження «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету на компенсацію витрат за червень 2022 р. за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану». На Вінницьку область передбачено 2,327 млн грн.

Документ опублікований на Урядовому порталі.

«1. З метою покриття витрат за червень 2022 р. за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, виділити обласним державним адміністраціям для відповідних обласних військових адміністрацій та Міністерству розвитку громад та територій для Київської міської державної адміністрації (Київської міської військової адміністрації) 31 621 845 гривень згідно з додатком.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Обласним та Київській міській військовим адміністраціям забезпечити компенсацію витрат власникам жилих приміщень приватного житлового фонду, які безоплатно розміщували в таких приміщеннях внутрішньо переміщених осіб…», - зазначено в документі.

Нагадаємо, для українців, які безкоштовно надають прихисток для вимушених переселенців, передбачена компенсація від держави за житлово-комунальні послуги.

За квітень для Вінницької області було виділено 2128155 гривень.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: компенсації за надання житла 
Матеріали по темі