Влада

Кадрові зміни у владі Вінницької області ще будуть продовжуватися - Джига

15 вересня 2010, 15:41

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига не виключає змін кадрів на місцях.

Про це М.Джига повідомив, звітуючи за 100 днів свого перебування на посаді голови Вінницької облдержадміністрації.

«Я вважаю, що нам вдалось створити дійову команду професіоналів, які працюють сьогодні у владі. Відбулись зміни у кадровому потенціалі, вони продовжуються, і ще будуть продовжуватись», - сказав М.Джига.

Він зазначив, що команда формується із професіоналів, які є в області. «Ні одну людину сюди я на посади не привів і не збираюсь приводити. Вважаю, що у Вінницькій області достатній кадровий потенціал, достатньо підготовлених людей і тих, які зможуть працювати на благо Вінниччини», - сказав губернатор Вінницької області.

М.Джига додав, що в нього є претензії по роботі до багатьох нових голів райдержадміністрації, але він даватиме їм шанс виправити ситуацію.

"У мене на столі лежать заяви про звільнення всіх голів райадміністрацій без дати. У разі незадовільної роботи вони будуть задіяні", - зазначив він.

Нагадаємо, що 8 вересня своїм розпорядженням Президент Віктор Янукович звільнив голову Тульчинської районної адміністрації Олега Новіцького, який був керівником району з 2005 року, та призначив замість нього Анатолія Бузіка.

2 червня Янукович призначив М.Джигу головою Вінницкьої обласної державної адміністрації.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі