Суспільство

Калинівський «Ягуар» повернувся із Слов’янська на перепочинок

14 травня 2014, 11:35

 Близько 200 бійців спецпідрозділу «Ягуар» Національної гвардії уніч на 14 травня повернулися на Вінниччину, щоб перепочити після місяця відрядження у «гарячі точки» Східної України.

Спочатку, 8 квітня вінницькі спецпризначинці відзначилися у Харкові, де без жодної жертви зачистили будівлю Харківської облдержадміністрації від сепаратистів й посібників російських терористів. Потім вони проходили бойове чергування біля харківського містечка Ізюм, що на кордоні із Донецькою областю неподалік Слов’янська. Ну а останні два тижні «ягуарівці» провели в епіцентрі Антитерористичної операції біля Слов’янська.

Саме під Слов’янськом вінницькі спецпризначенці приймали участь у боях із російськими диверсантами та їх посібниками, які дуже добре підготовлені та оснащені новітньою російською зброєю. Тут «Ягуар» у бою із російським спецназом поніс свої перші втрати – один боєць загинув та кількох було поранено під час зіткнення із терористами, які влаштували нашим бійцям засідку. Його поховали минулого тижня у рідному селі Нижчий Олчедаєв у Могилів-Подільскому районі. Калинівські гвардійці декілька разів відбивали атаки російських окупантів та мають на своєму рахунку кілька десятків знищених терористів.

Приїхали додому «ягуарівці» щоб відпочити після місяця напруження у «гарячих точках» на Сході України. І хоч проти них воюють добре підготовлені та озброєні до зубів російські військові, калинівські гвардійці не втратили бойовий дух і готові будь-якої хвилини повернутися до виконання бойових завдань Антитерористичної операції.

Ну а зустрічали бійців «Ягуару» кілька сотень калинівчан, які пишаються своїми мужніми чоловіками, що із зброєю в руках захищають рідну країну.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Матеріали по темі